Programul transmisiunilor LIVE la Dolce Sport în săptămâna 9-15 februarie

Programul complet al transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 9-15 februarie.

Luni, 9 februarie
Serie A: Lazio – Genoa (ora 21.45 – Dolce Sport 1)

Marți, 10 februarie
Cupa Angliei: Arsenal – Leicester (ora 21.45 – Dolce Sport 1)
Cupa Franței: Red Star – St. Etienne (ora 22.00 – Dolce Sport 2)

Miercuri, 11 februarie
Parma – Chievo (ora 19.00 – Dolce Sport 1)
Cupa Franței: Monaco – Rennes (ora 20.00 – Dolce Sport 2)
ATP Rotterdam (ora 20.00 – Dolce Sport 3)
Handbal, Liga Campionilor: Flensburg – Beșiktaș (ora 20.30 – Dolce Sport 4)
Premier League: Chelsea – Everton (ora 21.45 – Dolce Sport 1)
Cupa Franței: PSG – Nantes (ora 22.00 – Dolce Sport 2)

Joi, 12 februarie
NBA: Oklahoma – Memphis (ora 03.00 – Dolce Sport 1)
Cupa Franței: Metz – Brest (ora 20.45 – Dolce Sport 1)

Vineri, 13 februarie
ATP Rotterdam (ora 13.30 – Dolce Sport 1)
Handbal, Liga Campionilor: Krim – Buducnost (ora 19.00 – Dolce Sport 3)
Handbal, Liga Campionilor: Savehof – Larvik (ora 20.00 – Dolce Sport 1)
ATP Rotterdam (ora 20.30 – Dolce Sport 2)

Sâmbătă, 13 februarie
NBA: Rising Stars Challenge (ora 04.00 – Dolce Sport 1)
ATP Rotterdam (ora 15.00 – Dolce Sport 2)
Six Nations: Anglia – Italia (ora 16.30 – Dolce Sport 2)
Bundesliga: Leverkusen – Wolfsburg (ora 16.30 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Hoffenheim – Stuttgart (ora 16.30 – Dolce Sport 3)
Ligue 1: PSG – Caen (ora 17.00 – Dolce Sport 4)
Six Nations: Irlanda – Franța (ora 19.00 – Dolce Sport 1)
Serie A: Sassuolo – Fiorentina (ora 19.00 – Dolce Sport 3)
ATP Rotterdam (ora 20.30 – Dolce Sport 2)
Serie A: Palermo – Napoli (ora 21.45 – Dolce Sport 1)

Duminică, 14 februarie
NBA: Saturday Night (ora 03.30 – Dolce Sport 1)
Handbal, Cupa EHF: HCM Constanța – St. Petersburg (ora 11.45 – Dolce Sport 1)
WRC Suedia, live stage 3 (ora 13.00 – Dolce Sport 2)
Serie A: Milan – Empoli (ora 13.30 – Dolce Sport 1)
Serie A: Udinese – Lazio (ora 16.00 – Dolce Sport 3)
Serie A: Roma – Parma (ora 16.00 – Dolce Sport 4)
Handbal, Liga Campionilor: Viborg – Baia Mare (ora 16.10 – Dolce Sport 1)
Six Nations: Scoția – Țara Galilor (ora 17.00 – Dolce Sport 2)
Volei, Italia: Modena – Piacenza (ora 18.00 – Dolce Sport 3)
Serie A: Chievo – Sampdoria (ora 19.00 – Dolce Sport 1)
Grecia: Atromitos – PAOK (ora 19.30 – Dolce Sport 2)
Serie A: Cesena – Juventus (ora 21.45 – Dolce Sport 1)
Ligue 1: Lorient – Olympique Lyon (ora 22.00 – Dolce Sport 3)
NBA: All Star Game (ora 03.30 – Dolce Sport 1)

 

 



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).