Programul transmisiunilor in direct pe Dolce Sport, 21-27 septembrie

Programul transmisiunilor in direct pe Dolce Sport în săptămâna 21-27 septembrie

Luni, 21 septembrie
Liga I: Steaua – Concordia Chiajna (ora 21:00 – Dolce Sport 1)

Marti, 22 septembrie
NFL: Indianapolis Colts – New York Jets (ora 03:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Romaniei: UTA – Pandurii (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Cupa Romaniei: Berceni – CSMS Iasi (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Cupa Romaniei: Valcea – Poli Timisoara (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Atletico Madrid – Getafe (ora 21:00 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Espanyol – Valencia (ora 21:00 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Granada – Real Sociedad (ora 23:00 – Dolce Sport 1)

Miercuri, 23 septembrie
Cupa Romaniei: Bacau – CSU Craiova (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Romaniei: Tarlungeni – Petrolul (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Celta Vigo – Barcelona (ora 21:00 – Dolce Sport 2)
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Mainz (ora 21:00 – Dolce Sport 3)
Bundesliga: Hannover – Stuttgart (ora 21:00 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Athletic Bilbao – Real Madrid (ora 22:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Malaga – Villarreal (ora 23:00 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Las Palmas – Sevilla (ora 23:00 – Dolce Sport 3)

Joi, 24 septembrie
WTA Tokio (ora 09:30 – Dolce Sport 2)
Cupa Romaniei: Dacia Unirea Braila – Dinamo (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Romaniei: U Cluj – Steaua (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Betis – Deportivo La Coruna (ora 23:00 – Dolce Sport 2)

Vineri, 25 septembrie
WTA Tokio (ora 06:00 – Dolce Sport 2)
WTA Tokio (ora 10:00 – Dolce Sport 2)
WTA Tokio (ora 12:00 – Dolce Sport 2)
FINA World Cup, Hong Kong (ora 13:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: Poli Timisoara – CSMS Iasi (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Liga I: ASA Tg. Mures – CFR Cluj (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Valencia – Granada (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Sambata, 26 septembrie
WTA Tokio (ora 06:00 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu al Japoniei – calificari (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
FINA World Cup, Hong Kong (ora 13:00 – Dolce Sport 3)
Ucraina: Olimpik Donetk – Sahtior (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
CE volei feminin: Cehia – Romania (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Werder Bremen – Bayer Leverkusen (ora 16:30 – Dolce Sport 3)
Bundesliga: Stuttgart – Borussia Monchengladbach (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Barcelona – Las Palmas (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: CSU Craiova – Pandurii (ora 17:00 – Dolce Sport 1)
CE volei feminin: Serbia – Germania (ora 19:00 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Real Madrid – Malaga (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Premier League: Newcastle – Chelsea (ora 19:30 – Dolce Sport 3)
Liga I: Viitorul – Petrolul (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
CE volei feminin: Turcia – Azerbaidjan (ora 21:30 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Villarreal – Ateltico Madrid (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division : Sevilla – Rayo Vallecano (ora 21:30 – Dolce Sport 3)

Duminica, 27 septembrie
WTA Tokio (ora 06:00 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu al Japoniei – cursa (ora 08:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Sporting Gijon – Betis (ora 13:00 – Dolce Sport 1)
CE volei feminin: Romania – Germania (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Deportivo La Coruna – Espanyol (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Handbal, Liga Campionilor – masculin: Minaur Baia Mare – Motor Zaporojie (ora 18:00 – Dolce Sport 3)
Premier League: Watford – Crystal Palace (ora 18:00 – Dolce Sport 4)
Liga I: Astra – FC Botosani (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Getafe – Levante (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Liga I: Steaua – FC Voluntari (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Real Sociedad – Athletic Bilbao (ora 21:30 – Dolce Sport 3)
NFL: Arizona Cardinals – San Francisco 49ers (ora 23:05 Dolce Sport 2)
NFL: Detroit Lions – Denver Broncos (ora 03:30 Dolce Sport 1) (text si foto: www.dolce-sport.ro)




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *