Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 7-13 septembrie

Iată programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 7-13 septembrie:

Miercuri, 9 septembrieMeci amical: SUA – Brazilia (ora 03:40 – Dolce Sport 1)Cupa Ligii: Concordia – FC Botoșani (ora 16:30 – Dolce Sport 1)Cupa Ligii: Poli Timișoara – Petrolul (ora 19:00 – Dolce Sport 1)Cupa Ligii: CSMS Iași – CFR Cluj (ora 21:45 – Dolce Sport 1)Joi, 10 septembrieCupa Ligii: FC Voluntari – Astra Giurgiu (ora 16:30 – Dolce Sport 1)Cupa Ligii: Viitorul – CSU Craiova (ora 19:00 – Dolce Sport 1)Cupa Ligii: Pandurii – Dinamo (oa 21:45 – Dolce Sport 1)Vineri, 11 septembrieUcraina: Metalist Harkov – Șahtior (ora 19:00 – Dolce Sport 1)Primera Division: Levante – Sevilla (ora 21:30 – Dolce Sport 1)Sâmbătă, 12 septembrieHandbal, Liga Campionilor, feminin: Esbjerg – Ankara (ora 14:30 – Dolce Sport 3)Premier League: Everton – Chelsea (ora 14:45 – Dolce Sport 2)Handbal, Liga Campionilor, feminin: HCM Baia Mare – BelAZ Minsk (ora 16:00 – Dolce Sport 1)Bundesliga: Hannover – Borussia Dortmund (ora 16:30 – Dolce Sport 3)Bundesliga: Hertha – Stuttgart (ora 16:30 – Dolce Sport 4)Primera Division: Espanyol – Real Madrid (ora 17:00 – Dolce Sport 2)Liga I: Concordia – FC Botoșani (ora 18:30 – Dolce Sport 1)Primera Division: Sporting Gijon – Valencia (ora 19:15 – Dolce Sport 2)Liga I: ASA Târgu Mureș – Petrolul (ora 21:00 – Dolce Sport 1)Primera Division: Atletico Madrid – Barcelona (ora 21:30 – Dolce Sport 2)Primera Division: Betis – Real Sociedad (ora 23:00 – Dolce Sport 3)Duminică, 13 septembriePrimera Division: Granada – Villarreal (ora 13:00 – Dolce Sport 1)Handbal, Liga Campionilor, feminin, finala mică (ora 14:00 – Dolce Sport 2)Liga I: CSU Craiova – CSMS Iași (ora 16:00 – Dolce Sport 2)Handbal, Liga Campionilor, feminin, finala mare (ora 16:30 – Dolce Sport 1)Primera Division: Athletic Bilbao – Getafe (ora 17:00 – Dolce Sport 3)Liga I: Astra – Pandurii (ora 18:30 – Dolce Sport 1)Primera Division: Celta Vigo – Las Palmas (ora 19:15 – Dolce Sport 2)Liga I: Poli Timișoara – Steaua (ora 21:00 – Dolce Sport 1)Primera Division: Malaga – Eibar (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Miercuri, 9 septembrie
Meci amical: SUA – Brazilia (ora 03:40 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: Concordia – FC Botoșani (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: Poli Timișoara – Petrolul (ora 19:00 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: CSMS Iași – CFR Cluj (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

Joi, 10 septembrie
Cupa Ligii: FC Voluntari – Astra Giurgiu (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: Viitorul – CSU Craiova (ora 19:00 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: Pandurii – Dinamo (oa 21:45 – Dolce Sport 1)

Vineri, 11 septembrie
Ucraina: Metalist Harkov – Șahtior (ora 19:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Levante – Sevilla (ora 21:30 – Dolce Sport 1)

Sâmbătă, 12 septembrie
Handbal, Liga Campionilor, feminin: Esbjerg – Ankara (ora 14:30 – Dolce Sport 3)
Premier League: Everton – Chelsea (ora 14:45 – Dolce Sport 2)
Handbal, Liga Campionilor, feminin: HCM Baia Mare – BelAZ Minsk (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Hannover – Borussia Dortmund (ora 16:30 – Dolce Sport 3)
Bundesliga: Hertha – Stuttgart (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Espanyol – Real Madrid (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: Concordia – FC Botoșani (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Sporting Gijon – Valencia (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Liga I: ASA Târgu Mureș – Petrolul (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Atletico Madrid – Barcelona (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Betis – Real Sociedad (ora 23:00 – Dolce Sport 3)

Duminică, 13 septembrie
Primera Division: Granada – Villarreal (ora 13:00 – Dolce Sport 1)
Handbal, Liga Campionilor, feminin, finala mică (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: CSU Craiova – CSMS Iași (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
Handbal, Liga Campionilor, feminin, finala mare (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Athletic Bilbao – Getafe (ora 17:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: Astra – Pandurii (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Celta Vigo – Las Palmas (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Liga I: Poli Timișoara – Steaua (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Malaga – Eibar (ora 21:30 – Dolce Sport 2) (text si foto: www.dolce-sport.ro)




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *