Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 5-11 octombrie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 5-11 octombrie

Luni, 5 octombrie
WTA Beijing (ora 13:30 – Dolce Sport 2)
ATP Beijing (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
ATP Tokyo (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
Liga I: Petrolul – Poli Timișoara (ora 21:00 – Dolce Sport 1)

Marți, 6 octombrie
WTA Beijing (ora 11:30 – Dolce Sport 2)
ATP Tokio (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
ATP Beijing (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
NBA Global Games: Boston Celtics – Olimpia Milano (ora 21:30 – Dolce Sport 1)

Miercuri, 7 octombrie
WTA Beijing (ora 11:30 – Dolce Sport 2)
ATP Tokio (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
ATP Beijing (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
Handbal, Bundesliga: Rhein Neckar – THW Kiel (ora 20:00 – Dolce Sport 2)

Joi, 8 octombrie
WTA Beijing (ora 11:30 – Dolce Sport 2)
ATP Tokio (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
ATP Beijing (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
NBA Global Games: Boston Celtics – Real Madrid (ora 22:00 – Dolce Sport 2)

Vineri, 9 octombrie
WTA Beijing (ora 07:30 – Dolce Sport 2)
WTA Beijing (ora 09:30 – Dolce Sport 2)
WTA Beijing (ora 13:30 – Dolce Sport 1)
CE volei masculin: Slovacia – Serbia (ora 18:30 – Dolce Sport 2)
Handbal, Bundesliga: Magdeburg – Fuchse Berlin (ora 20:45 – Dolce Sport 2)
CE volei masculin: Bulgaria – Germania (ora 21:30 – Dolce Sport 1)

Sâmbătă, 10 octombrie
WTA Beijing (ora 09:30 – Dolce Sport 2)
GP3 Rusia (ora 13:30 – Dolce Sport 1)
ATP Tokio (ora 15:00 – Dolce Sport 2)
ATP Beijing (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
Formula 1, Marele Premiu al Rusiei – calificări (ora 15:00 – Dolce Sport 1)
GP2 Rusia (ora 16:40 – Dolce Sport 3)
CE volei masculin: Olanda – Germania (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Handbal masculin, Liga Campionilor: Vardar – Rhein Neckar (ora 18:30 – Dolce Sport 2)
Handbal masculin, Liga Campionilor: Wisla Plock – THW Kiel (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Duminică, 11 octombrie
GP3 Rusia (ora 10:00 – Dolce Sport 1)
GP2 Rusia (ora 11:05 – Dolce Sport 2)
WTA Beijing (ora 12:00 – Dolce Sport 2)
Formula 1, Marele Premiu al Rusiei – cursa (ora 14:00 – Dolce Sport 1)
ATP Tokio (ora 16:00 – Dolce Sport 3)
ATP Beijing (ora 16:00 – Dolce Sport 4)
Handbal masculin, Liga Campionilor: Evelrum – HCM Baia Baia (ora 17:15 – Dolce Sport 2)
NFL: New England – Dallas (ora 23:25 – Dolce Sport 1)
NFL: San Francisco 49ers – New York Giants (ora 03:30 – Dolce Sport 1)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).