Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 26 octombrie – 1 noiembrie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 26 octombrie – 1 noiembrie

Luni, 26 octombrie

WTA Singapore: Muguruza – Safarova (ora 12:00 – Dolce Sport 2)
WTA Singapore: Kvitova – Kerber (ora 13:30 – Dolce Sport 2)
Liga a II-a: Rapid – Rapid Suceava (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
ATP Basel (ora 19:30 – Dolce Sport 3)
Liga I: Viitorul – FC Botoșani (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
ATP Basel (ora 21:00 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Athletic Bilbao – Sporting Gijon (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Marți, 27 octombrie

NFL: Arizona Cardinals – Baltimore Ravens (ora 02:30 – Dolce Sport 1)
WTA Singapore (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
WTA Singapore (ora 13:30 – Dolce Sport 2)
ATP Basel (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Cupa României: FC Brașov – Astra (ora 17:00 – Dolce Sport 1)
Cupa României: Concordia Chiajna – CSMS Iași (ora 19:30 – Dolce Sport 2)
Cupa României: Poli Timișoara – Petrolul (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
ATP Basel (ora 21:00 – Dolce Sport 3)
Cupa Germaniei: Wolfsburg – Bayern Munchen (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Miercuri, 28 octombrie

NBA: Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers (ora 02:00 – Dolce Sport 1)
NBA: Golden State Warriors – New Orleans (ora 04:30 – Dolce Sport 1)
WTA Singapore (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
FINA World Cup Tokio (ora 10:00 – Dolce Sport 2)
WTA Singapore (ora 13:30 – Dolce Sport 1)
Cupa României: Bacău – ASA Târgu Mureș (ora 14:30 – Dolce Sport 2)
ATP Basel (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Cupa României: Viitorul II – CFR Cluj (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Cupa Germaniei: Borussia Dortmund – Paderborn (ora 20:00 – Dolce Sport 3)
Cupa României: Pandurii Tg. Jiu – Dinamo (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Germaniei: Schalke – B. Monchengladbach (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Volei, Italia: Monza – Trentino (ora 21:30 – Dolce Sport 4)

Joi, 29 octombrie

WTA Singapore (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
FINA World Cup Tokio (ora 10:00 – Dolce Sport 2)
WTA Singapore (ora 13:30 – Dolce Sport 2)
ATP Basel (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Cupa României: Viitorul – FC Botoșani (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Cupa României: FCM Baia Mare – Steaua (ora 20:30 – Dolce Sport 1)

Vineri, 30 octombrie

WTA Singapore (ora 08:00 – Dolce Sport 1)
WTA Singapore (ora 09:30 – Dolce Sport 2)
ATP Basel (ora 15:00 – Dolce Sport 2)
Handbal feminin, Liga Campionilor: HCM Baia Mare – Rostov (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Ucraina: Zorya – Șahtior (ora 19:00 – Dolce Sport 2)
Handbal feminin, Liga Campionilor: Krim – Larvik (ora 19:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: Astra – CSU Craiova (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Deportivo La Coruna – Atletico Madrid (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Sâmbătă, 31 octombrie

NBA: Cleveland Cavaliers – Miami Heat (ora 01:00 – Dolce Sport 1)
WTA Singapore (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
WTA Singapore (ora 12:30 – Dolce Sport 1)
Liga a II-a: Bacău – Rapid (ora 13:30 – Dolce Sport 2)
ATP Basel (ora 15:30 – Dolce Sport 3)
Liga I: Concordia – ASA Târgu Mureș (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Schalke – Ingolstadt (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Real Madrid – Las Palmas (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Villarreal – Sevilla (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Valencia – Levante (ora 19:15 – Dolce Sport 4)
Liga I: Petrolul – CSMS Iași (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu al Mexicului -calificări (ora 21:00 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Getafe – Barcelona (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Real Sociedad – Celta Vigo (ora 23:05 – Dolce Sport 1)

Duminică, 1 noiembrie

Liga a II-a: Satu Mare – FC Brașov (ora 11:00 – Dolce Sport 2)
WTA Singapore (ora 12:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Eibar – Rayo Vallecano (ora 13:00 – Dolce Sport 2)
ATP Basel (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
NFL: Kansas City – Detroit Lions (ora 16:30 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Espanyol – Granada (ora 17:00 – Dolce Sport 4)
Liga I: Pandurii – FC Voluntari (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Handbal feminin, Liga Campionilor: CSM București – Buducnost (ora 19:00 – Dolce Sport 2)
Premier League: Southampton – Bournemouth (ora 19:00 – Dolce Sport 4)
Liga I: CFR Cluj – Steaua (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu al Mexicului – cursa (ora 21:00 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Betis – Athletic Bilbao (ora 21:30 – Dolce Sport 4)
NBA: Boston Celtics – San Antonio Spurs (ora 22:30 – Dolce Sport 3)
NFL: Dallas Cowboys – Seattle Seahawks (ora 23:25 – Dolce Sport 1)
NFL: Denver Broncos – Green Bay Packers (ora 03:30 – Dolce Sport 1) (text și foto: www.dolce-sport.ro)

 



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).