Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 2-8 noiembrie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 2-8 noiembrie:

Luni, 2 noiembrie
FINA World Cup Doha (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: FC Botoșani – Poli Timișoara (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Liga I: Dinamo – Viitorul (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Premier League: Tottenham – Aston Villa (ora 22:00 – Dolce Sport 2)

Marți, 3 noiembrie
NFL: Carolina Panthers – Indianapolis Colts (ora 03:30 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Astana – Atletico Madrid (ora 17:00 – Dolce Sport 1)
FINA World Cup Doha (ora 17:00 – Dolce Sport 3)
Liga a II-a: Oțelul – Ceahlăul (ora 19:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Real Madrid – PSG (ora 21:45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Sevilla – Manchester City (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Manchester United – ȚSKA Moscova (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
UEFA Champions League: B. Monchengladbach – Juventus (ora 21:45 – Dolce Sport 4)

Miercuri, 4 noiembrie
UEFA Champions League: Bayern Munchen – Arsenal (ora 21:45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Barcelona – BATE Borisov (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Roma – Bayer Leverkusen (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
UEFA Champions League: Chelsea – Dinamo Kiev (ora 21:45 – Dolce Sport 4)

Joi, 5 noiembrie
UEFA Europa League: Beșiktaș – Lokomotiv Moscova (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Qarabab – Monaco (ora 18:00 – Dolce Sport 2)
Liga a II-a: FC Brașov – CSM Rm. Vâlcea (ora 18:00 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Ajax – Fenerbahce (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Rubin Kazan – Liverpool (ora 20:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Napoli – Midtjylland (ora 20:00 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Borussia Dortmund – Qabala (ora 20:00 – Dolce Sport 4)
UEFA Europa League: Tottenham – Anderlecht (ora 22:05 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Rosenborg – Lazio (ora 22:05 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Athletic Bilbao – Partizan Belgrad (ora 22:05 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Lech Poznan – Fiorentina (ora 22:05 – Dolce Sport 4)

Vineri, 6 noiembrie
FINA World Cup Dubai (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: CSMS Iași – Pandurii (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Liga I: Viitorul – Astra (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Las Palmas – Real Sociedad (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Sâmbătă, 7 noiembrie
NBA: Sacramento – Houston (ora 05:00 – Dolce Sport 1)
Formula E, Malaezia (ora 08:00 – Dolce Sport 1)
Liga a II-a: Rapid – Oțelul (ora 13:30 – Dolce Sport 1)
Handbal feminin, Liga Campionilor: Rostov – HCM Baia Mare (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Mainz – Wolfsburg (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Celta Vigo – Valencia (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Ucraina: Oleksandria – Șahtior (ora 17:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: FC Voluntari – CFR Cluj (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Handbal feminin, Liga Campionilor: Ferencvaros – Thuringer (ora 19:00 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Levante – Deportivo La Coruna (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Liga I: Poli Timișoara – Dinamo (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Rayo Vallecano – Granada (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Eibar – Getafe (ora 21:30 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Malaga – Betis (ora 23:05 – Dolce Sport 1)

Duminică, 8 noiembrie
Liga a II-a: FC Bihor – Gaz Metan Mediaș (ora 11:30 – Dolca Sport 1)
Primera Division: Athletic Bilbao – Espanyol (ora 13:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: CSU Craiova – ASA Tg. Mureș (ora 14:00 – Dolce Sport 1)
Premier League: Aston Villa – Manchester City (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Barcelona – Villarreal (ora 17:00 – Dolce Sport 1)
Premier League: Liverpool – Crystal Palace (ora 18:00 – Dolce Sport 2)
Volei, Italia: Perugia – Trentino (ora 18:00 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Atletico Madrid – Sporting Gijon (ora 19:15 – Dolce Sport 3)
Handbal feminin, Liga Campionilor: Buducnost – CSM București (ora 20:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: Steaua – FC Botoșani (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Sevilla – Real Madrid (ora 21:30 – Dolce Sport 3)
NBA: Cleveland – Indiana (ora 22:30 – Dolce Sport 2)
NFL: Indianapolis – Denver (ora 23:25 – Dolce Sport 1)
NFL: Dallas – Philadelphia (ora 03:00 – Dolce Sport 1)

(text si foto: www.dolce-sport.ro)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).