Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 14-20 septembrie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 14-20 septembrie

Luni, 14 septembrie
Liga I: Viitorul – FC Voluntari (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Liga I: Dinamo – CFR Cluj (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Rayo Vallecano – Deportivo (ora 21:30 – Dolce Sport 3)
Premier League: West Ham – Newcastle (ora 22:00 – Dolce Sport 2)

Marti, 15 septembrie
UEFA Champions League: Real Madrid – Sahtior (ora 21:45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Manchester City – Juventus (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: PSV Eindhoven – Manchester United (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
UEFA Champions League: Galatasaray – Atletico Madrid (ora 21:45 – Dolce Sport 4)

Miercuri, 16 septembrie
UEFA Champions League: AS Roma – Barcelona (ora 21:45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Olympiacos – Bayern Munchen (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Dinamo Zagreb – Arsenal (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
UEFA Champions League: Chelsea – Maccabi Tel Aviv (ora 21:45 – Dolce Sport 4)

Joi, 17 septembrie
UEFA Europa League: Bordeaux – Liverpool (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Ajax – Celtic (ora 20:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Napoli – Brugge (ora 20:00 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Borussia Dortmund – FC Krasnodar (ora 20:00 – Dolce Sport 4)
UEFA Europa League: Anderlecht – Monaco (ora 22:05 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Dnepr – Lazio (ora 22:05 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Fiorentina – Basel (ora 22:05 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Athletic Bilbao – Augsburg (ora 22:05 – Dolce Sport 4)

Vineri, 18 septembrie
Cupa Davis: Marea Britanie – Australia (ora 15:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: FC Voluntari – Poli Timisoara (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Liga I: Pandurii – ASA Targu Mures (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Getafe – Malaga (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Sambata, 19 septembrie
Cupa Davis: Marea Britanie – Australia (ora 15:00 – Dolce Sport 3)
Bundesliga: Wolfsburg – Hertha (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: FC Koln – Borussia Monchengladbach (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Ucraina: Sahtior – Stal (ora 17:00 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Real Madrid – Granada (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: CSMS Iasi – Viitorul (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Valencia – Betis (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Liga I: CFR Cluj – Astra (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Eibar – Atletico Madrid (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Real Sociedad – Espanyol (ora 23:00 – Dolce Sport 3)

Duminica, 20 septembrie
Primera Division: Sevilla – Celta Vigo (ora 13:00 – Dolce Sport 1)
Premier League: Tottenham – Crystal Palace (ora 14:30 – Dolce Sport 2)
Cupa David: Marea Britanie – Australia (ora 15:00 – Dolce Sport 3)
Formula 1, Singapore: cursa (ora 15:00 – Dolce Sport 1)
Handbal, Liga Campionilor masculin: Skjern – HCM Baia Mare (ora 17:50 – Dolce Sport 2)
Premier League: Southampton – Manchester United (ora 18:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: Petrolul – CSU Craiova (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Villarreal – Athletic Bilbao (ora 19:15 – Dolce Sport 4)
Liga I: FC Botosani – Dinamo (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Barcelona – Levante (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Las Palmas – Rayo Vallecano (ora 21:30 – Dolce Sport 3). (text si foto: www.dolce-sport.ro)




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *