Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 12-18 octombrie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 12-18 octombrie

Marți, 13 octombrie
NFL: San Diego Chargers – Pittsburg Steelers (ora 03:30 – Dolce Sport 1)
CE volei masculin, play-off (ora 17:30 – Dolce Sport 2)
CE volei masculin, play-off (ora 21:30 – Dolce Sport 1)

Miercuri, 14 octombrie
CE volei masculin, sferturi de finală (ora 17:30 – Dolce Sport 2)
Cupa Ligii: Chiajna – ASA Târgu Mureș (ora 18:15 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: Dinamo – CFR Cluj (ora 21:00 – Dolce Sport 1)
CE volei masculin, sferturi de finală (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Joi, 15 octombrie
Cupa Ligii: Viitorul – Astra (ora 18:15 – Dolce Sport 1)
Cupa Ligii: Steaua – Poli Timișoara (ora 21:00 – Dolce Sport 1)

Vineri, 16 octombrie
Handbal feminin, Liga Campionilor: CSM București – MSK Lublin (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Handbal feminin, Liga Campionilor: Krim Mercator – HCM Baia Mare (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
Liga I: FC Botoșani – CSU Craiova (ora 20:30 – Dolce Sport 2)

Sâmbătă, 17 octombrie
Bundesliga: Hamburg – Bayer Leverkusen (ora 16:30 – Dolce Sport 3)
Bundesliga: Wolfsburg – Hoffenheim (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Real Madrid – Levante (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: CSMS Iași – FC Voluntari (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Eibar – Sevilla (ora 19:15 – Dolce Sport 3)
Premier League: Watford – Arsenal (ora 19:30 – Dolce Sport 2)
Liga I: Dinamo – ASA Târgu Mureș (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Barcelona – Rayo Vallecano (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
CE volei masculin, semifinala 2 (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Valencia – Malaga (ora 23:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Betis – Espanyol (ora 23:05 – Dolce Sport 3)

Duminică, 18 octombrie
Primera Division: Villarreal – Celta Vigo (ora 13:00 – Dolce Sport 1)
Handbal masculin, Liga Campionilor: Minaur Baia Mare – Metalurg (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Real Sociedad – Atletico Madrid (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
CE volei masculin, finala mică (ora 17:30 – Dolce Sport 4)
Premier League: Newcastle – Norwich (ora 18:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: Chiajna – Astra (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Getafe – Las Palmas (ora 19:15 – Dolce Sport 2)
Liga I: Petrolul – Steaua (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
CE volei masculin, finala mare (ora 20:45 – Dolce Sport 4)
Primera Division: Deportivo – Athletic Bilbao (ora 21:30 – Dolce Sport 3)
NFL: Seattle Seahawks – Carolina Panthers (ora 23:05 – Dolce Sport 2)
NFL: Indianapolis Colts – New England Patriots (ora 03:30 – Dolce Sport 1). (Foto: Răzvan Păsărică / sportpictures.eu)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).