Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 8-14 februarie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 8-14 februarie

Luni, 8 februarie
ATP Rotterdam, ora 12.00, Dolce Sport 2
La Liga: Espanyol – Real Sociedad, ora 21.30, Dolce Sport 1

Marti, 9 februarie
ATP Rotterdam, ora 12.00, Dolce Sport 2
Cupa Germaniei: Bayer Leverkusen – Werder Bremen, ora 20.00, Dolce Sport 2
ATP Rotterdam, ora 20.30, Dolce Sport 3
Cupa Germaniei: VfB Stuttgart – Borussia Dortmund, ora 21.30, Dolce Sport 1

Miercuri, 10 februarie
ATP Rotterdam, ora 12.00, Dolce Sport 2
EHF CL, masculin: HC Zagreb – PSG, ora 19.45, Dolce Sport 2
Cupa Frantei: Bordeaux – Nantes, ora 20.00, Dolce Sport 3
Cupa Frantei: Troyes – Saint Etienne, ora 20.00, Dolce Sport 4
Cupa Germaniei: Heidenheim – Hertha Berlin, ora 20.00, Dolce Sport 1
Cupa Germaniei: Bochum – Bayern Munchen, ora 21.30, Dolce Sport 2
Cupa Frantei: PSG – Ol. Lyon, ora 22.05, Dolce Sport 1

Joi, 11 februarie
NBA: Cleveland Cavaliers – LA Lakers, ora 3.00, Dolce Sport 1
ATP Rotterdam, ora 12.00, Dolce Sport 2
Volei, campionatul Italiei: Modena – Trentino, ora 21.30, Dolce Sport 3
Rugby, amical: Stade Toulousain – Sharks, ora 21.45, Dolce Sport 2
Cupa Franței: Trelissac – O. Marseille, ora 22.00, Dolce Sport 1

Vineri, 12 februarie
ATP Rotterdam, ora 13.30, Dolce Sport 2
Liga 1: ASA Tg. Mureș – Pandurii, ora 20.30, Dolce Sport 1
ATP Rotterdam, ora 20.30, Dolce Sport 3
La Liga: Sporting Gijon – Rayo Vallecano, ora 21.30, Dolce Sport 2

Sâmbătă, 13 februarie
NBA: Rising Star Challenge, ora 4.00, Dolce Sport 1
ATP Rotterdam, ora 15.00, Dolce Sport 1
Rugby, 6 Nations: Franta – Italia, ora 16.25, Dolce Sport 3
Bundesliga: Stuttgart – Hertha Berlin, ora 16.30, Dolce Sport 4
La Liga: Real Madrid – Athletic Bilbao, ora 17.00, Dolce Sport 2
Liga 1: Viitorul – CSMS Iasi, ora 18.00, Dolce Sport 1
Rugby, 6 Nations: Tara Galilor – Scotia, ora 18.50, Dolce Sport 3
Rugby, CEN: Spania – Romania, ora 19.00, Dolce Sport 2
Premier League: Chelsea – Newcastle United, ora 19.30, Dolce Sport 4
Liga 1: Astra – CFR Cluj, ora 20.30, Dolce Sport 1
ATP Rotterdam, ora 20.30, Dolce Sport 3
La Liga: Valencia – Espanyol, ora 21.30, Dolce Sport 2
La Liga: Deportivo La Coruna – Betis, ora 23.05, Dolce Sport 1

Duminică, 14 februarie
NBA: All Star Saturday Night, ora 3.00, Dolce Sport 1
La Liga: Real Sociedad – Granada, ora 13.00, Dolce Sport 3
WRC: Raliul Suediei – livestage, ora 13.00, Dolce Sport 4
Cupa EHF: Granollers – Dinamo, ora 13.30, Dolce Sport 2
Liga 1: CSU Craiova – Petrolul, ora 14.00, Dolce Sport 1
Rugby, 6 Nations: Italia – Anglia, ora 16.00, Dole Sport 2
Liga 1: Poli Timisoara – FC Voluntari, ora 16.30, Dolce Sport 1
ATP Rotterdam, ora 16.30, Dolce Sport 3
La Liga: Sevilla – Las Palmas, ora 17.00, Dolce Sport 4
Premier League: Manchester City – Tottenham, ora 18.00, Dolce Sport 2
Liga 1: Dinamo – FC Botosani, ora 19.00, Dolce Sport 1
La Liga: Eibar – Levante, ora 19.15, Dolce Sport 4
La Liga: Getafe – Atletico Madrid, ora 19.15, Dolce Sport 3
EHF CL, feminin: Fleury – HCM Baia Mare, ora 20.00, Dolce Sport 2
La Liga: Barcelona – Celta Vigo, ora 21.30, Dolce Sport 3
NBA: All Star Gaame, ora 3.30, Dolce Sport 1



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).