Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 29 februarie – 6 martie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 29 februarie – 6 martie

Luni, 29 februarie
Liga 1: Viitorul – Pandurii, ora 20.30, Dolce Sport 1

Marți, 1 martie
Bundesliga: Hannover – Wolfsburg, ora 21.00, Dolce Sport 3
Bundesliga: Ingolstadt – Koln, ora 21.00, Dolce Sport 4
Premier League: Norwich – Chelsea, ora 21.45, Dolce Sport 1
La Liga: Atletico Madrid – Real Sociedad, ora 22.00, Dolce Sport 2
La Liga: Las Palmas – Getafe, ora 23.00, Dolce Sport 3

Miercuri, 2 martie
Cupa Franței: Sochaux – Nantes, ora 20.00, Dolce Sport 4
Cupa Romaniei: ASA Tg. Mures – CFR Cluj, ora 20.30, Dolce Sport 1
Premier League: Manchester United – Watford, ora 22.00, Dolce Sport 3
La Liga: Levante – Real Madrid, ora 22.00, Dolce Sport 2
Cupa Franței: St. Etienne – PSG, ora 22.05, Dolce Sport 4

Joi, 3 martie
NBA: LA Clippers – Oklahoma City Thunder, ora 5.30, Dolce Sport 1
Cupa Romaniei: Dinamo – Steaua, ora 20.30, Dolce Sport 1
EHF CL, masculin: THW Kiel – Zagreb, ora 20.30, Dolce Sport 1
La Liga: Granada – Sporting Gijon, ora 21.00, Dolce Sport 4
La Liga: Espanyol – Betis, ora 21.30, Dolce Sport 3
La Liga: Rayo Vallecano – Barcelona, ora 22.00, Dolce Sport 2

Vineri, 4 martie
Cupa Davis: Canada – Franta, ora 17.00, Dolce Sport 2
Liga II: Rapid – Calarasi, ora 18.00, Dolce Sport 1
Liga 1: play-out / TBA, ora 20.30, Dolce Sport 1

Sâmbătă, 5 martie
NBA: Cleveland Cavaliers – Washington Wizards, ora 3.00, Dolce Sport 1
Liga II: CSM Rm. Vâlcea – Gaz Metan Mediaș, ora 13.00, Dolce Sport 1
EHF CL: Dinamo – Aalborg, ora 15.30, Dolce Sport 1
La Liga: Real Madrid – Celta Vigo, ora 17.00, Dolce Sport 2
Bundesliga: TBA, ora 16.30, Dolce Sport 3
Bundesliga: TBA, ora 16.30, Dolce Sport 4
Liga 1: play-out / TBA, ora 18.00, Dolce Sport 1
La Liga: Villarreal – Las Palmas, ora 19.15, Dolce Sport 4
Premier League: Watford – Leicester City, ora 19.03, Dolce Sport 2
Cupa Davis: Franta – Canada, ora 20.00, Dolce Sport 3
Liga 1: play-off / TBA, ora 20.30, Dolce Sport 1
La Liga: Getafe – Sevilla, ora 21.30, Dolce Sport 2
EHF CL, masculin: FC Barcenlona – Rhein Neckar, ora 21.30, Dolce Sport 4
La Liga: Deportivo La Coruna – Malaga, ora 23.05, Dolce Sport 4

Duminică, 6 martie
Liga II: Baia Mare – UTA, ora 11.00, Dolce Sport 1
La Liga: Betis – Granada, ora 13.00, Dolce Sport 2
Liga 1: play-out / TBA, ora 14.00, Dolce Sport 1
La Liga: Eibar – Barcelona, ora 17.00, Dolce Sport 1
Cupa Davis: Franta – Canada, ora 17.00, Dolce Sport 4
Ucraina: Sahtior – Vorskla, ora 17.00, Dolce Sport 3
Premier League – West Brom – Manchester United, ora 18.00, Dolce Sport 2
La Liga: Sporting Gijon – Athletic Bilbao, ora 19.15, Dolce Sport 3
Liga 1: play-off / TBA, ora 20.30, Dolce Sport 1
La Liga: Valencia – Atletico Madrid, ora 21.30, Dolce Sport 3
NBA: LA Lakers – Golden State Warriors, ora 22.30, Dolce Sport 2 (text si foto: www.dolce-sport.ro)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).