Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 15-21 februarie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în perioada 15-21 februarie

Luni, 15 februarie

Liga 1: Concordia Chiajna – Steaua, ora 20.30, Dolce Sport 1
ATP Rio de Janeiro, ora 21.00, Dolce Sport 2

Marți, 16 februarie

EHF Champions League, feminin: CSM Bucuresti – Vardar, ora 19.00, Dolce Sport 1
UEFA Europa League: Fenerbahce – Lokomotiv Moscova, ora 19.00, Dolce Sport 2
ATP Rio de Janeiro, ora 21.00, Dolce Sport 3
Handbal, Germania: Rhein Neckar – Handewitt, ora 21.15, Dolce Sport 4
UEFA Champions League: PSG – Chelsea, ora 21.45, Dolce Sport 1
UEFA Champions League: Benfica – Zenit, ora 21.45, Dolce Sport 2

Miercuri, 17 februarie

La Liga: Sporting Gijon – Barcelona, ora 19.30, Dolce Sport 2
EHF Champions League, masculin: THW Kiel – Wisla Plock, ora 20.30, Dolce Sport 4
ATP Rio de Janeiro, ora 21.00, Dolce Sport 3
UEFA Champions League: AS Roma – Real Madrid, ora 21.45, Dolce Sport 1
UEFA Champions League: Gent – Wolfsburg, ora 21.45, Dolce Sport 2

Joi, 18 februarie

UEFA Europa League: Borussia Dortmund – FC Porto, ora 20.00, Dolce Sport 1
UEFA Europa League: Fiorentina – Tottenham, ora 20.00, Dolce Sport 2
UEFA Europa League: Villareal – Napoli, ora 20.00, Dolce Sport 3
UEFA Europa League: Midtjyland – Manchester Utd, ora 20.00, Dolce Sport 4
UEFA Europa League: Sahtior – Schalke, ora 22.05, Dolce Sport 1
UEFA Europa League: Galatasaray – Lazio, ora 22.05, Dolce Sport 2
UEFA Europa League: Augsburg – Liverpool, ora 22.05, Dolce Sport 3
UEFA Europa League: Ol Marseille – Bilbao, ora 22.05, Dolce Sport 4

Vineri, 19 februarie

EHF Champions League, feminin: HCM Baia Mare – Thuringer, ora 18.00, Dolce Sport 1
ATP Rio de Janeiro, ora 18.30, Dolce Sport 2
Liga 1: FC Botoșani – Astra Giurgiu, ora 20.30, Dolce Sport 1
La Liga: Levante – Getafe, ora 21.30, Dolce Sport 2

Sâmbătă, 20 februarie

NBA: Oklahoma – Indiana, ora 3.00, Dolce Sport 1
EHF Cup, masculin: CSM Bucuresti – Chambery, ora 15.30, Dolce Sport 1
Bundesliga: Hertha – Wolfsburg, ora 16.30, Dolce Sport 3
Bundesliga: G’ladbach – Mainz, ora 16.30, Dolce Sport 4
La Liga: Las Palmas – Barcelona, ora 17.00, Dolce Sport 2
Liga 1: CSMS Iași – Poli Timișoara, ora 18.00, Dolce Sport 1
EHF Champions League, masculin: Kielce – Rhein Neckar, ora 18.30, Dolce Sport 3
La Liga: Espanyol – Deportivo la Coruna, ora 19.15, Dolce Sport 2
Liga 1: Dinamo – Concordia Chiajna, ora 20.30, Dolce Sport 1
La Liga: Betis – Sporting Gijon, ora 21.30, Dolce Sport 3
ATP Rio de Janeiro, ora 23.00, Dolce Sport 2
La Liga: Celta Vigo – Eibar, ora 23.05, Dolce Sport 1

Duminică, 21 februarie

La Liga: Rayo Vallecano – Sevilla, ora 13.00, Dolce Sport 1
EHF Cup, masculin: Dinamo – Magdeburg, ora 14.00, Dolce Sport 2
EHF Champions League, feminin: Midtjylland – CSM Bucuresti, ora 16.10, Dolce Sport 1
La Liga: Malaga – Real Madrid, ora 17.00, Dolce Sport 2
Liga 1: Petrolul Ploiești – Viitorul, ora 18.00, Dolce Sport 1
Volei, Italia: Modena – Banca Citanova, ora18.00 , Dolce Sport 4
La Liga: Athletic – Real Sociedad, ora 19.15, Dolce Sport 2
La Liga: Granada – Valencia, ora 19.15, Dolce Sport 3
Liga 1: CFR Cluj – ASA Tg. Mureș, ora 20.30, Dolce Sport 1
La Liga: Atletico – Villareal, ora 21.30, Dolce Sport 3
NBA: Oklahoma – Cleveland, ora 22.30, Dolce Sport 2
ATP Rio de Janeiro, ora 22.30, Dolce Sport 4



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).