Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 6-12 aprilie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 6-12 aprilie

Marți, 7 aprilie

Liga I: CSU Craiova – U Cluj (ora 17:00 – Dolce Sport 1)
Baschet feminin: ICIM Arad – Alba Iulia (ora 18:00 – Dolce Sport 2)
Cupa Germaniei: Wolfsburg – Freiburg (ora 20:00 – Dolce Sport 2)
Ligue 1: Monaco – Montpellier (ora 20:00 – Dolce Sport 3)
Cupa Germaniei: Borussia Dortmund – Hoffenheim (ora 21:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Franței: Auxerre – Guingamp (22:00 – Dolce Sport 2)
Miercuri, 8 aprilie

Liga I: FC Botoșani – Concordia Chiajna (ora 17:00 – Dolce Sport 1)
Serie A: Parma – Udinese (19:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Germaniei: Bayer Leverkusen – Bayern Munchen (ora 21:30 – Dolce Sport 1)
Cupa Franței: PSG – St. Etienne (ora 22:00 – Dolce Sport 2)
Joi, 9 aprilie

NBA: San Antonio – Houston (ora 03:30 – Dolce Sport 1)
Liga I: Pandurii Tg. Jiu – Astra Giurgiu (ora 19:15 – Dolce Sport 1)
Handbal, Liga Campionilor: HC Zagreb – FC Barcelona (ora 21:10 – Dolce Sport 2)
Vineri, 10 aprilie

Baschet feminin: Alba Iulia – ICIM Arad (ora 18:15 – Dolce Sport 2)
Baschet feminin: Sf. Gheorghe – Târgoviște (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
Sâmbătă, 11 aprilie

NBA: Houston – San Antonio (ora 03:00 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu al Chinei – calificări (ora 10:00 – Dolce Sport 1)
Handbal, Liga Campionilor: Dinamo Volgograd – HCM Baia Mare (ora 14:00 – Dolce Sport 1)
Liga I: Concordia Chiajna – CSMS Iași (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
Bundesliga: Borussia M’gladbach – Borussia Dortmund (ora 16:30 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Mainz – Bayer Leverkusen (ora 16:30 – Dolce Sport 2)
Ucraina: Șahtior – Cernomoreț Odessa (ora 17:00 – Dolce Sport 4)
Serie A: Parma – Juventus (ora 19:00 – Dolce Sport 1)
Baschet feminin: Sf. Gheorghe – Târgoviște (ora 19:00 – Dolce Sport 4)
Premier League: Burnley – Arsenal (ora 19:30 – Dolce Sport 2)
Handbal, Liga Campionilor: Larvik – Thuringer (ora 19:30 – Dolce Sport 3)
Serie A: Verona – Inter (21:45 – Dolce Sport 2)
Cupa Ligii Franței: PSG – Bastia (ora 22.00 – Dolce Sport 1)

Duminică, 12 aprilie

Formula 1, Marele Premiu al Chinei – cursa (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
Serie A: Cesena – Chievo (ora 13:30 – Dolce Sport 1)
Premier League: QPR – Chelsea (ora 15:30 – Dolce Sport 2)
Serie A: Napoli – Fiorentina (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Serie A: Lazio – Empoli (ora 16:00 – Dolce Sport 3)
Serie A: Torino – Roma (ora 16:00 – Dolce Sport 4)
Handbal, Liga Campionilor: Buducnost – Viborg (ora 18:00 – Dolce Sport 2)
Handbal, Liga Campionilor: PSG – Veszprem (ora 18:30 – Dolce Sport 3)
Serie A: Milan – Sampdoria (ora 21.45 – Dolce Sport 3)
NBA: Boston – Cleveland (ora 22:00 – Dolce Sport 2)
Serie A: Bordeaux – Marseille (ora 22:00 – Dolce Sport 4)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).