Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 4 – 10 mai

Programul complet al transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 4 – 10 mai

Luni, 4 mai

WTA Madrid (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

Liga I: Oțelul – Petrolul (ora 18:30 – Dolce Sport 1)

Serie A: Cagliari – Parma (ora 21:45 – Dolce Sport 3)

Premier League: Hull – Arsenal (ora 22:00 – Dolce Sport 2)

Marți, 5 mai

WTA Madrid (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

UEFA Champions League: Juventus – Real Madrid (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

Miercuri, 6 mai

Serie A: Torino – Empoli (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

WTA Madrid (ora 18:00 – Dolce Sport 2)

UEFA Champions League: Barcelona – Bayern Munchen (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

Joi, 7 mai

WTA Madrid (ora 12:00 – Dolce Sport 2)

WTA Madrid (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

UEFA Europa League: Sevilla – Fiorentina (ora 22:05 – Dolce Sport 1)

UEFA Europa League: Napoli – Dnepr (ora 22:05 – Dolce Sport 2)

Vineri, 8 mai

WTA Madrid (ora 12:00 – Dolce Sport 2)

WTA Madrid (ora 14:00 – Dolce Sport 2)

Liga I: Pandurii – FC Brașov (ora 18:30 – Dolce Sport 1)

Ligue 1: PSG – Guingamp (ora 21:30 – Dolce Sport 2)

Sâmbătă, 9 mai

Ucraina: Goverla – Șahtior (ora 14:00 – Dolce Sport 1)

DHB, semifinala 1 (ora 15:00 – Dolce Sport 4)

Formula 1, Marele Premiu al Spaniei – calificări (ora 15:00 – Dolce Sport 2)

Handbal, Final Four CL: Larvik – Dinamo Volgograd (ora 15:15 – Dolce Sport 3)

GP2, Spania (ora 16:40 – Dolce Sport 2)

Handbal, Final Four CL: Vardar – Buducnost (ora 17:45 – Dolce Sport 3)

WTA Madrid (ora 18:30 – Dolce Sport 2)

Serie A: Udinese – Sampdoria (ora 19:00 – Dolce Sport 4)

Premier League: Crystal Palace – Manchester United (ora 19:30 – Dolce Sport 1)

Serie A: Milan – Roma (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Duminică, 10 mai

GP3, Spania (ora 10:25 – Dolce Sport 1)

GP2, Spania (ora 11:35 – Dolce Sport 1)

Porsche Supercup, Spania (ora 12:45 – Dolce Sport 1)

Serie A: Chievo – Verona (ora 13:30 – Dolce Sport 2)

Formula 1, Marele Premiu al Spaniei – cursa (ora 15:00 – Dolce Sport 1)

Handbal, Final Four CL: finala mică (ora 15:30 – Dolce Sport 3)

Serie A: Juventus – Cagliari (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

Serie A: Parma – Napoli (ora 16:00 – Dolce Sport 4)

Handbal, Final Four CL: finala mare (ora 18:00 – Dolce Sport 1)

Grecia: Panionios – PAOK (ora 19:00 – Dolce Sport 2)

Liga I: Steaua – Chiajna (ora 21:00 – Dolce Sport 1)

Serie A: Lazio – Inter (ora 21:45 – Dolce Sport 3)

Ligue 1: Marseille – Monaco (ora 22:00 – Dolce Sport 4)

(text si foto: www.dolce-sport.ro)




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *