Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 20-26 aprilie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 20-26 aprilie

Luni, 20 aprilie

Tenis: ATP Barcelona (ora 16:30 – Dolce Sport 2)

Liga I: Pandurii – Universitatea Cluj (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Marți, 21 aprilie

Tenis: ATP Barcelona (ora 16:30 – Dolce Sport 2)

UCL: Barcelona – PSG (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

UCL: Bayern Munchen – FC Porto (21:45 – Dolce Sport 2)
Miercuri, 22 aprilie

Tenis: ATP Barcelona (ora 16:30 – Dolce Sport 2)

UCL: Real Madrid – Atletico (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

UCL: Monaco – Juventus (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
Joi, 23 aprilie

NBA: LA Clippers – San Antonio (ora 05:30 – Dolce Sport 1)

Tenis: ATP Barcelona (ora 16:30 – Dolce Sport 2)

Europa League: Napoli – Wolfsburg (ora 22:05 – Dolce Sport 1)

Europa League: Fiorentina – Dinamo Kiev (ora 22:05 – Dolce Sport 2)

Europa League: Zenit – Sevilla (ora 22:05 – Dolce Sport 3)

Europa League: Dnepr – Brugge (ora 22:05 – Dolce Sport 4)
Vineri, 24 aprilie

Tenis: ATP Barcelona – sferturi (ora 15:30 – Dolce Sport 2)

Liga I: Rapid – FC Brașov (ora 19:15 – Dolce Sport 1)

Ligue 1: Marseille – Lorient (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
Sâmbătă, 25 aprilie

NBA: Dallas – Houston (ora 01:00 – Dolce Sport 1)

Premier League: Southampton – Tottenham (ora 14:45 – Dolce Sport 2)

Liga I: FC Botosani – CSMS Iasi (ora 16:00 – Dolce Sport 1)

Bundesliga: Stuttgart – Freiburg (ora 16:30 – Dolce Sport 3)

Bundesliga: Koln – Bayer Leverkusen (ora 16:30 – Dolce Sport 4)

Ligue 1: PSG – Lille (ora 18:00 – Dolce Sport 2)

Serie A: Udinese – Milan (ora 19:00 – Dolce Sport 4)

Tenis: ATP Barcelona – semifinala 2 (ora 19:00 – Dolce Sport 3)

Grecia: Panathinaikos – Skoda Xanthi (ora 19:30 – Dolce Sport 1)

Serie A: Inter – Roma (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Duminică, 26 aprilie

Serie A: Atalanta – Empoli (ora 13:30 – Dolce Sport 1)

Premier League: Everton – Manchester United (ora 15:30 – Dolce Sport 2)

Serie A: Torino – Juventus (ora 16:00 – Dolce Sport 1)

Serie A: Lazio – Chievo (ora 16:00 – Dolce Sport 3)

WRC Argentina (ora 18:00 – Dolce Sport 4)

Serie A: Fiorentina – Cagliari (ora 19:00 – Dolce Sport 1)

Grecia: Panionios – Olympiacos (ora 19:30 – Dolce Sport 3)

Ucraina: Sahtior – Dinamo Kiev (ora 19:30 – Dolce Sport 2)

Tenis: ATP Barcelona – finala (ora 20:30 – Dolce Sport 4)

Liga I: Astra – Gaz Metan (ora 21:00 – Dolce Sport 1)

Serie A: Napoli – Sampodia (ora 21:45 – Dolce Sport 3)

NBA: San Antonio – LA Clippers (ora 22:30 – Dolce Sport 2)

(sursa http://www.dolce-sport.ro/)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).