Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 16-22 februarie

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 16-22 februarie
Luni, 16 februarie
Cupa Angliei: Preston – Manchester United (ora 21.45 – Dolce Sport 1)

Marți, 17 februarie
ATP Rio de Janeiro (ora 17.00 – Dolce Sport 2)
Cupa Ligii: Pandurii Târgu Jiu – Dinamo (ora 19.00 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: PSG – Chelsea (ora 21.45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Șahtior – Bayern Munchen (ora 21.45 – Dolce Sport 2)

Miercuri, 18 februarie
ATP Rio de Janeiro (ora 17.00 – Dolce Sport 2)
Cupa Ligii: Steaua – Astra (ora 19.00 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Schalke – Real Madrid (ora 21.45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: FC Basel – FC Porto (ora 21.45 – Dolce Sport 2)

Joi, 19 februarie
ATP Rio de Janeiro (ora 17.00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Roma – Feyenoord (ora 20.00 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Trabzonspor – Napoli (ora 20.00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Torino – Athletic Bilbao (ora 20.00 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: PSV Eindhoven – Zenit (ora 20.00 – Dolce Sport 4)
UEFA Europa League: Tottenham – Fiorentina (ora 22.05 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Liverpool – Beșiktaș (ora 22.05 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Celtic – Inter (ora 22.05 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Sevilla – Borussia M’gladbach (ora 22.05 – Dolce Sport 4)

Vineri, 20 februarie
Liga I: Viitorul – CSMS Iași (ora 18.00 – Dolce Sport 1)
ATP Rio de Janeiro (ora 19.30 – Dolce Sport 2)
Serie A: Juventus – Atalanta (ora 21.45 – Dolce Sport 1)

Sâmbătă, 21 februarie
NBA: Washington – Cleveland (ora 03.00 – Dolce Sport 1)
Handbal, Cupa EHF: Holstrebo – HCM Constanța (ora 16.00 – Dolce Sport 3)
Bundesliga: Augsburg – Bayer Leverkusen (ora 16.30 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: Schalke – Werder Bremen (ora 16.30 – Dolce Sport 2)
Ligue 1: PSG – Toulouse (ora 18.00 – Dolce Sport 3)
ATP Rio de Janeiro (ora 21.00 – Dolce Sport 4)
Serie A: Sampdoria – Genoa (ora 21.45 – Dolce Sport 2)
Handbal, Champions League: Rhein Neckar – Vardar Skopje (ora 22.00 – Dolce Sport 3)

Duminică, 22 februarie
Liga I: Astra – Concordia (ora 15.30 – Dolce Sport 1)
Serie A: Verona – Roma (ora 16.00 – Dolce Sport 2)
Serie A: Lazio – Palermo (ora 16.00 – Dolce Sport 3)
Premier League: Everton – Leicester (ora 16.00 – Dolce Sport 4)
Volei, Italia: Ravenna – Perugia (ora 18.00 – Dolce Sport 4)
Grecia: Panathinaikos – Olympiacos (ora 19.30 – Dolce Sport 3)
Premier League: Southampton – Liverpool (ora 19.15 – Dolce Sport 2)
Handbal, Liga Campionilor: Szeged – Aalborg (ora 20.00 – Dolce Sport 4)
Serie A: Fiorentina – Torino (ora 21.45 – Dolce Sport 4)
Ligue 1: St. Etienne – Marseille (ora 22.00 – Dolce Sport 3)
NBA: Detroit – Washington (ora 22.30 – Dolce Sport 2)
ATP Rio de Janeiro (ora 23.00 – Dolce Sport 4)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).