Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 13-19 aprilie

Iată programul complet al transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 13-19 aprilie.

Luni, 13 aprilie

Liga I: Ceahăul Piatra Neamț – Gaz Metan (ora 18:00 – Dolce Sport 1)

Liga I: Petrolul Ploiești – Viitorul (ora 20:30 – Dolce Sport 1)

Marți, 14 aprilie

UCL: Atletico Madrid – Real Madrid (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

UCL: Juventus – AS Monaco (21:45 – Dolce Sport 2)

Miercuri, 15 aprilie

Baschet feminin: Târgoviște – Sfântu Gheorghe (ora 19:00 – Dolce Sport 1)

Ligue 1: Olympique Lyon – Bastia (ora 19:30 – Dolce Sport 3)

Serie A: Genoa – Parma (ora 19:30 – Dolce Sport 2)

UCL: PSG – Barcelona (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

UCL: FC Porto – Bayern Munchen (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Joi, 16 aprilie

NBA: Dallas – Portland (ora 03:00 – Dolce Sport 1)

Baschet feminin: Târgoviște – Sf. Gheorghe (ora 19:00, Dolce Sport 1)

Europa League: Wolfsburg – Napoli (ora 22:05 – Dolce Sport 1)

Europa League: Dinamo Kiev – Fiorentina (ora 22:05 – Dolce Sport 2)

Europa League: Sevilla – Zenit (ora 22:05 – Dolce Sport 3)

Europa League: Brugge – Dnepr (ora 22:05 – Dolce Sport 4)

Vineri, 18 aprilie

Liga I: CSMS Iași – FC Brașov (ora 18:00 – Dolce Sport 1)

Ligue 1: Nantes -Marseille (ora 21:30 – Dolce Sport 1)

Sâmbătă, 19 aprilie

GP2 Bahrain (ora 13:10 – Dolce Sport 2)

Fed Cup: Rusia – Germania (ora 14:00 – Dolce Sport 4)

Bundesliga: Borussia Dortmund – Padeborn (ora 16:30 – Dolce Sport 1)

Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hannover (ora 16:30 – Dolce Sport 3)

Ligue 1: Nice – PSG (ora 18:00 – Dolce Sport 4)

Formula 1, Marele Premiu Bahrain – calificări (ora 19:00 – Dolce Sport 1)

Handbal, Liga Campionilor M: FC Barcelona – Zagreb (ora 19:30 – Dolce Sport 2)

Fed Cup: Canada – România (ora 20:00 – Dolce Sport 1)

Serie A: Juventus – Lazio (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Duminică, 12 aprilie

Serie A: Sassuolo – Torino (ora 13:30 – Dolce Sport 1)

Fed Cup: Rusia – Germania (ora 14:00 – Dolce Sport 4)

GP2 Bahrain (ora 14:15 – Dolce Sport 2)

Premier League: Manchester City – West Ham (ora 15:30 – Dolce Sport 1)

Serie A: Roma – Atalanta (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

Baschet feminin: Sf, Gheorghe -Târgoviște (ora 17:00 – Dolce Sport 3)

Formula 1, Marele Premiu Bahrain – cursa (ora 16:00 – Dolce Sport 2)

Serie A: Cagliari – Napoli (ora 19:00 – Dolce Sport 3)

Grecia: Olympiacos – Levadiakos (ora 19:30 – Dolce Sport 4)

Fed Cup: Canada – România (ora 20:00 – Dolce Sport 1)

Liga I: Steaua – Oțelul (ora 20:30 – Dolce Sport 2)

Serie A: Inter – Milan (ora 21:45 – Dolce Sport 3)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).