Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport, 11-17 mai

Programul transmisiunilor în direct la Dolce Sport în săptămâna 11-17 mai

Luni, 11 mai
WTA Roma (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: Astra – Otelul (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Serie A: Genoa – Torino (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
Premier League: Arsenal – Swansea (ora 22:00 – Dolce Sport 1)

Marti, 12 mai
WTA Roma (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Bayern – Barcelona (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

Miercuri, 13 mai
WTA Roma (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
Volei, Italia: finala (ora 21:30 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Real Madrid – Juventus (ora 21:45 – Dolce Sport 1)

Joi, 14 mai
WTA Roma (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Fiorentina – Sevilla (ora 22:05 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Dnepr – Napoli (ora 22:05 – Dolce Sport 2)

Vineri, 15 mai
WTA Roma (ora 13:00 – Dolce Sport 2)
WTA Roma (ora 15:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: FC Botosani – Pandurii (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
WTA Roma (ora 20:30 – Dolce Sport 2)

Sambata, 16 mai
WTA Roma (ora 13:00 – Dolce Sport 1)
EHF Cup: Skjem Handbold – Hamburg (15:15 – Dolce Sport 3)
Liga I: CSMS Iasi – CFR Cluj (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Bundesliga: VfB Stuttgart – Hamburg (ora 16:30 – Dolce Sport 4)
Ucraina: Sahtior – Metalurg Donetk (ora 17:00 – Dolce Sport 2)
WTA Roma (ora 17:30 – Dolce Sport 3)
EHF Cup: Gorenje Velenje – Fuchse Berlin (ora 18:15 – Dolce Sport 4)
Liga I: FC Brasov – Steaua (ora 18:30 – Dolce Sport 1)
Serie A: Inter – Juventus (ora 19:00 – Dolce Sport 2)
Premier League: Liverpool – Crystal Palace (ora 19:30 – Dolce Sport 3)
Serie A: Sampdoria – Lazio (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
Ligue 1: Montpellier – PSG (ora 22:00 – Dolce Sport 2)
Ligue 1: Lyon – Bordeaux (ora 22:00 – Dolce Sport 4)

Duminica, 17 mai
Serie A: Sassuolo – Milan (ora 13:30 – Dolce Sport 1)
WTA Roma – finala (ora 14:30 – Dolce Sport 2)
EHF Cup – finala mica (ora 15:15 – Dolce Sport 4)
Serie A: Atalanta – Genoa (ora 16:00 – Dolce Sport 1)
Serie A: Verona – Empoli (ora 16:00 – Dolce Sport 2)
Serie A: Torino – Chievo (ora 16:00 – Dolce Sport 3)
Serie A: Cagliari – Palermo (ora 16:00 – Dolce Sport 4)
EHF Cup – finala mare (ora 18:15 – Dolce Sport 4)
Italia, volei – finala (ora 18:15 – Dolce Sport 3)
Challenge Cup: Liberty Seguros – HC Odorhei (ora 20:00 – Dolce Sport 2)
Serie A: Roma – Udinese (ora 21:45 – Dolce Sport 1)




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *