BREAKING NEWS
Search
Programul transmisiunilor Dolce Sport în săptămâna 26 septembrie - 2 octombrie!

Programul transmisiunilor Dolce Sport în săptămâna 26 septembrie – 2 octombrie

Programul transmisiunilor Dolce Sport în săptămâna 26 septembrie – 2 octombrie!

Luni, 26 septembrie
Primera Division: Alaves – Granada (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Marți, 27 septembrie
NFL: New Orleans Saints – Atlanta Falcons (ora 03:30 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Borussia Dortmund – Real Madrid (ora 21:45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Dinamo Zagreb – Juventus (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: FC Sevilla – Olympique Lyon (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
UEFA Champions League: Leicester City – FC Porto (ora 21:45 – Dolce Sport 4)

Miercuri, 28 septembrie
Handbal feminin, Liga Națională: HCM Zalău – HC Roman (ora 18:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Atletico Madrid – Bayern Munchen (ora 21:45 – Dolce Sport 1)
UEFA Champions League: Borussia Monchengladbach – Barcelona (ora 21:45 – Dolce Sport 2)
UEFA Champions League: Celtic Glasgow – Manchester City (ora 21:45 – Dolce Sport 3)
UEFA Champions League: Ludogoreț Razgrad – PSG (ora 21:45 – Dolce Sport 4)

Joi, 29 septembrie
Handbal feminin, Liga Națională: CSM București – Craiova (ora 16:30 – Dolce Sport 2)
Handbal masculin, Liga Campionilor: Dinamo – Motor Zaporojie (ora 18:00 – Dolce Sport 4)
UEFA Europa League: Qabala – Mainz (ora 18:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Astana – Young Boys Berna (ora 18:00 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Steaua – Villarreal (ora 20:00 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Sparta Praga – Inter (ora 20:00 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Fiorentina – Qarabag (ora 20:00 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: Hapoel Beer Sheva – Southampton (ora 20:00 – Dolce Sport 4)
UEFA Europa League: AS Roma – Astra (ora 22:05 – Dolce Sport 1)
UEFA Europa League: Manchester United – Zoria Lugansk (ora 22:05 – Dolce Sport 2)
UEFA Europa League: Zenit St. Petersburg – AZ Alkmaar (ora 22:05 – Dolce Sport 3)
UEFA Europa League: St. Etienne – Anderlecht (ora 22:05 – Dolce Sport 4)

Vineri, 30 septembrie
Formula 1, Marele Premiu Kuala Lumpur – antrenamente (ora 05:00 – Dolce Sport 2)
Formula 1, Marele Premiu Kuala Lumpur – antrenamente (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
Natație, FINA World Cup Beijing (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
Liga I: Poli Iași – Poli Timișoara (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Handbal masculin, Liga Națională: Dobrogea Sud – Dunărea Călărași (ora 19:30 – Dolce Sport 2)
Liga I: ASA Târgu Mureș – CFR Cluj (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Real Sociedad – Betis (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Sâmbătă, 1 octombrie
GP3 Kuala Lumpur (ora 05:30 – Dolce Sport 1)
GP2 Kuala Lumpur (ora 06:50 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu Kuala Lumpur – antrenamente (ora 09:00 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele premiu Kuala Lumpur – calificpri (ora 12:00 – Dolce Sport 1)
Handbal maasculin, Liga Națională: Odorhei – Turda (ora 13:15 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Granada – Leganes (ora 14:00 – Dolce Sport 2)
Natație, FINA World Cup Beijing (ora 14:00 – Dolce Sport 3)
Liga a II-a: Academica Clinceni – Dacia Unirea Brăila (ora 15:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: FC Sevilla – Alaves (ora 17:15 – Dolce Sport 2)
Liga: Gaz Metan Mediaș – FC Voluntari (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Primera Division: Osasuna – Las Palmas (ora 19:30 – Dolce Sport 2)
Liga I: FC Botoșani – Dinamo (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Handbal masculin, Liga Campionilor: Barcelona – THW Kiel (ora 20:30 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Deportivo La Coruna – Sporting Gijon (ora 21:45 – Dolce Sport 2)

Duminică, 2 octombrie
GP3 Kuala Lumpur (ora 05:05 – Dolce Sport 1)
GP2 Kuala Lumpur (ora 06:20 – Dolce Sport 1)
Formula 1, Marele Premiu Kuala Lumpur – cursa (ora 10:00 – Dolce Sport 1)
WRC Franța, live stage (ora 13:00 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Valencia – Atletico Madrid (ora 13:00 – Dolce Sport 1)
Premier League: Manchester United – Stoke City (ora 14:00 – Dolce Sport 3)
WTA Beinjing (ora 14:30 – Dolce Sport 4)
Liga a II-a: FC Brașov – Chindia Târgoviște (ora 15:00 – Dolce Sport 1)
Premier League: Tottenham – Manchester City (ora 16:15 – Dolce Sport 2)
Rusia, Premier League: Zenit – Spartak Moscova (ora 16:30 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Real Madrid – Eibar (ora 17:15 – Dolce Sport 4)
Liga I: Viitorul – Astra (ora 18:00 – Dolce Sport 1)
Handbal masculin, Liga Campionilor: PSG – Wisla Plock (ora 18:30 – Dolce Sport 3)
Primera Division: Espanyol – Villarreal (ora 19:30 – Dolce Sport 2)
Primera Division: Malaga – Athletic Bilbao (ora 19:30 – Dolce Sport 4)
Red Bull, Indianapolis (ora 20:00 – Dolce Sport 3)
Liga I: Steaua – CSU Craiova (ora 20:30 – Dolce Sport 1)
Red Bull, Indianapolis (ora 22:00 – Dolce Sport 3)



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).