Programul transmisiunilor Dolce Sport în perioada 30 ianuarie - 5 februarie I Super Bowl, Turneul celor 6 Națiuni, NFL, NHL și NBA, în exclusivitate! Plus meciuri din România, Spania și Anglia

Programul transmisiunilor Dolce Sport în perioada 30 ianuarie – 5 februarie I Super Bowl, Turneul celor 6 Națiuni, NFL, NHL și NBA, în exclusivitate! Plus meciuri din România, Spania și Anglia

Programul transmisiunilor Dolce Sport în perioada 30 ianuarie – 5 februarie I Super Bowl, Turneul celor 6 Națiuni, NFL, NHL și NBA, ]n exclusivitate! Plus meciuri din România, Spania și Anglia1. Davis Cup: Belarus – Romania

– Vineri, 03.02, ora 10:00, in direct la Dolce Sport 2
– Sambata, 04.02, ora 12:00, in direct la Dolce Sport 2
– Duminica, 05.02, ora 10:00, in direct la Dolce Sport 2

2. Rugby 6 Nations
– Scotia – Irlanda, sambata, 04.02, ora 16:25, in direct la Dolce Sport 2
– Anglia – Franta, sambata, 04.02, ora 18:50, in direct la Dolce Sport 2
– Italia – Tara Galilor, duminica, 05.02, ora 16:00, in direct la Dolce Sport 3

3. NFL
– Super Bowl: Patriots – Falcons, luni, 06.02, ora 01:30, in direct la Dolce Sport 1

4. Liga 1
– Pandurii Tg Jiu – CSM Poli Iasi, vineri, 3.02, ora 17:30, Dolce Sport 1
– Astra Giurgiu – ASA Tg Mures, vineri, 3.02, ora 20:00, Dolce Sport 1
– CSU Craiova – FC Voluntari, sambata, 4.02, ora 14:00, Dolce Sport 1
– Dinamo – Viitourl, sambata, 4.02, ora 20:00, Dolce Sport 1
– FC Botosani – Concordia Chiajna, duminica, 5.02, ora 17:30, Dolce Sport 1
– CFR Cluj – Steaua, duminica, 5.02, ora 20:00, Dolce Sport 1
– Poli Timisoara – Gaz Metan Medias, luni, 6.02, ora 20:00, Dolce Sport 1

5. Campionatul Spaniei
– Las Palmas – Valencia, luni, 30.01, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 1
– Deportivo la Coruna – Betis, vineri, 03.02, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2
– Malaga – Espanyol, sambata, 04.02, ora 14:00, in direct la Dolce Sport 3
– Barcelona – Athletic, sambata, 04.02, ora 17:15, in direct la Dolce Sport 3
– Granada – Las Palmas, sambata, 04.02, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 3
– Valencia – Eibar, sambata, 04.02, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2
– Sevilla – Villarreal, duminica, 05.02, ora 13:00, in direct la Dolce Sport 1
– Atletico – Leganes, duminica, 05.02, ora 17:15, in direct la Dolce Sport 4
– Real Sociedad – Osasuna, duminica, 05.02, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 4
– Celta Vigo – Real Madrid, duminica, 05.02, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2
– Sporting Gijon – Deportivo Alaves, luni, 06.02, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2

6. Campionatul Angliei
– Manchester City – Swansea, duminica, 05.02, ora 15:30, in direct la Dolce Sport 1
– Leicester – Manchester United, duminica, 05.02, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 2

7. Cupa Frantei
– Lille – Nantes, marti, 31.01, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 1
– Ol. Marseille – Ol. Lyon, marti, 31.01, ora 22:05, in direct la Dolce Sport 1
– Chambly – AS Monaco, miercuri, 01.02, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 1
– Auxerre – St Etienne, miercuri, 01.02, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 2
– Rennes – PSG, miercuri, 01.02, ora 22:00, in direct la Dolce Sport 1

8. Handbal Champions League
– Krim – CSM Bucuresti, sambata, 04.02, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– Larvik – Midtjylland, sambata, 04.02, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 4
– Esbjerg – Gyor, duminica, 05.02, ora 17:50, in direct la Dolce Sport 3

9. Handbal Bundesliga
– All Star Game, vineri, 03.02, ora 21:15, in direct la Dolce Sport 4

10. Campionatul National de Handbal feminin
– Roman – CSM Bucuresti, luni, 30.01, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
– U CLuj – Bistrita, sambata, 04.02, ora 12:30, in direct la Dolce Sport 3

11. Campionatul National de Handbal masculin
– Steaua – Potaissa Turda, sambata, 04.02, ora 10:45, in direct la Dolce Sport 4

12. Handbal Cupa Romaniei
– Potaissa Turda – SCM Timisoara, marti, 31.01, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 2
– Dunarea Calarasi – CSM Bucuresti, marti, 31.01, ora 20:00, in direct la Dolce Sport 2
– Dobrogea Sud – Odorhei, miercuri, 01.02, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
– Dinamo – Steaua, miercuri, 01.02, ora 18:45, in direct la Dolce Sport 3

13. NHL
– Montreal Canadiens – Buffalo Sabres, miercuri, 01.02, ora 02:30, in direct la Dolce Sport 1
– Washington Capitals – Boston Bruins, joi, 02.02, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1
– Vancouver Canucks – San Jose Sharks, vineri, 03.02, ora 05:00, in direct la Dolce Sport 1

14. NBA
– Boston Celtics – LA Lakers, sambata, 04.02, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1
– Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers, duminica, 05.02, ora 22:00, in direct la Dolce Sport 3

15. Davis Cup: Croatia – Spania
– Vineri, 03.02, ora 16:00, in direct la Dolce Sport 3
– Sambata, 04.02, ora 20:00, la Dolce Sport 4
– Duminica, 05.02, ora 21:30, la Dolce Sport 4



Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).