Polonia – Portugalia, primul sfert de finală de la Euro, pe Dolce Sport 1 și Pro TV, de la ora 22:00

Naționalele Poloniei și Portugaliei se înfruntă, de la ora 22.00, în direct pe Dolce Sport 1 și Pro TV, în primul sfert de finală de la Euro 2016. Aceasta va fi cea de-a 11-a confruntare dintre cele două reprezentative,  Portugalia având patru victorii, trei meciuri s-au încheiat la egalitate, iar polonezii au câștigat de trei ori. Golaveraj 13-9 pentru Portugalia.

Partida de pe Stade Velodrome (Marsilia) va fi arbitrată de birgada din Germania alcătuită dinFelix Brych, la centru ajutat de asistenții Mark Borsch și Stefan Lupp.

Clubul Media Business este o agenție full service care oferă de peste 8 ani servicii de publicitate și de consultanță în mass-media, marketing, comunicare și publicitate. Dacă sunteți interesat(ă) de acest proiect punem detalia un plan de business ireproșabil. Te rog să ne contactezi la chiromelu@yahoo.com, 0744 525 607 (Romeo Chiriac).